» Bicelilerin Hasretini Dindiren Web Sitesi Biceliyiz.Com a Hoşgeldiniz. Tütünlü Köyü Bicenin Web Sitesi.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Video Kategorileri

» Hit Videolar

» Son Video Yorumları

» Video İstatistikleri

 • Video Sayısı 162

 • Okunma Sayısı 848125

 • Kategori Sayısı 13

 • Yorum Sayısı 575

» 2016 Bice Gezisinden Biceden 20 dakikalık Video

Bookmark and Share
 • Beğenenler (3) Beğenmeyenler (0) Toplam (3)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
   kardelen(+1), Murat(+1), Noyan(+1),
Beğen Beğenme
Köyümüz Kategorisinde Gez
               

2016 Mayıs ayı ilk haftasında ziyaret ettiğim köyümüz güzel doğasıyla karşıladı beni. Köyün en tepesinden kuş bakışı gezip gördüm ve sizlerle paylaşıyorum. Puğarögi, kalardın, içbir suyu, göllyeri, ziyaret tepesi, yüzbaşıgilin taş ve kunkullar tepesinden 20dk sürecek görüntüler. İyi seyirlerEtiket : 2016, Bice, Gezisinden, Biceden, dakikalık, Video,
VİDEO BİLGİLERİ
Ekleyen : KemaL | Kategori : Köyümüz | Tarih : 25.05.2016 15:38:22 | Hit : 5223 | Yorum : 4

» Video Yorumları

VİDEO YORUM YAZ

 
 • KemaL
  Bir haftalık ziyaret sonunda 1 yıl ömür uzuyor Songül gezerken yoruldum of uf demek yok Sizlerin özlemini biraz olsun dindirebildiysem ne mutlu bana.
  27.05.2016 09:05:25


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • kardelen
  Cennet gibi bizim memleketimiz yaa daglarında kar kırlarında papatyalar açmış kirazlar çiçekte mantarlar patlamış doga her türlü nimetini hünerini göstermiş Bilgin abide buz gibi suyu bari içmişa her şey çok güzel ayaklarına ellerine gönlüne saglık bu arada ben köyüme giti diye hiç övünmeyecegim artık hiç bir yeri görmemişimki kunkulları ilk defa duydum ben köye seninle gitmek istiyorum işte o kadarrrrrr
  25.05.2016 23:27:29


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • Noyan
  İlk söylediklerim ,sevgili Kemal kardeşimle ilgili.Kemalcim,gizli kalmış cennet memleket köşelerini tanıtmanın yanısıra,belgesel tadındaki görüntülerle,uzaktakilerin ,hiç değilse bir nebze de olsa özlemlerini gidermelerini sağlıyan güzelliklerini paylaşıyorsun. Her seferinde,zorlukları göze alıp bu görüntüleri kaydetmen,kayıt sırasındaki anlatımların,memleketini ne kadar çok sevdiğini de gösteriyor.Her şey için sonsuz teşekkürler. Ellerine,emeğine,yüreğine sağlık. Bizler için ,yani bir bakıma,uzaklarda ikamete mecbur olanlar için ,bu görüntülerin ne kadar önemli olduğunu tahmin edemezsin.Bir yerde (mesela Kemalcimin yaptığı gibi Yüzbaşıgilin taşında,ya da Kunkulların tepesinde) mevzi alıp,,ağır ağır 360 derece döndüğünde, Karçalların tepelerini,Kürdevanı,muhteşem Kaçkarların tepelerini ,Acıelmayı, Tüntiyayı ve bütün bunların çevrelediği Adakaleyi,Meydanları,Biceyi ve Kaleardının,doyumsuz güzelliklerini, ( başlangıçta farketmemiş bile olsak ) belli belirsiz mutluluk dolu bir gülümsemeyle,soluksuz izliyoruz. Pınarönü, İçbir,Mantarlar ve Gölyerindeki Aşk Gölü )), ise bu güzelliklerin içini dolduran diğer güzellikler. Herkesin farkedeceği gibi,Aşk gölünün kurbağaları ve onların başka yerde duyamıyacağınız duygulu ezgileri )) olan biten herşeyin bonusu. Tekrar ,sonsuz teşekkürler.
  Küçücük bir sitem; vefasızlık demek istemiyorum ama,sitemize girip tüm bunları izlemiyenlerin,neler kaybettiğini belirtmeden geçemiyeceğim.

  25.05.2016 17:56:55


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • Toplam (4) Yorum Var

» Copyright

2oo8-2o23 © Copyright Biceliyiz.com Her Hakkı Saklıdır B@y ÇoBaN
Artvin - Ardanuç - Tütünlü Köyü  Web Sitesi olan Biceliyiz.com 'un Amacı Yöremiz ve özellikle köyümüzün gelenek, göreneklerini kayda almak verileri toparlamak ve sonraki kuşaklara aktarmaktır. Köyümüzün Eski adı Bice olup "bicelilerin" bu web sitemizde buluşmasını sağlamaktır. Tüm Bicelilere saygı ve selamlar K.Yıldız.