» Bicelilerin Hasretini Dindiren Web Sitesi Biceliyiz.Com a Hoşgeldiniz. Tütünlü Köyü Bicenin Web Sitesi.

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan KemaL

» Cevap Veren Morahatli

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • BEN MORAHATLI ISMAIL EROLun OGLU HASAN EROL TANIYAN TANIMIYAN HERKEZE SELAM SITE KURUCUSU KEMAL KARDESIME NE KADAR TESEKKÜR ETSEK AZDIR BU VESILE ILE HER NEREDE YASARSA YASASIN TÜM BICELILERIN BU SITEYI TANITMA VE DESTEGINI RICA EDIYORUM BEN BU SITENIN TIRYAKISI OLDUM GÜNDE BIR KAC KERE UGRAMADAN YAPAMIYORUM HER SEFERINDE KENDIMI ORALARDA BULUYORUM BIR NEBZEDE OLSA HASRETIMI DINDIRIYOR TANIYANTANI
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.01.2011 01:05:56

» Cevap Veren candycemil08

• Azimli Üye
    Durumu Dışarda
  • Ben Cemil GÖKDEMİR 11 Mart 1966 yılında Takogil Mahalleside doğdum Babam Emekli Öğretmen Cemal GökdemirAnnem Morahattan Solmazlardan Hanife Gökdemir 1983 yılında Ardanuç Lisesini bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesinde inşaat eğitimi ve Anadolu Üniversitesinde iktisat eğitimi aldım Yaklaşık 20 yıldır Bursada yaşamaktayız Özel sektörde inşaat firmasında çalışmaktayım Evliyimiki çocuk sahibiyim
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.01.2011 21:42:03

» Cevap Veren SAYIN

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bende SAYIN GÜVEN horozgilin Sayın şimdi İKİZDEREDE yaşıyorum Daha doğrusu işlerim burda esnaflık hayatım devam ediyor şimdi yani şu anda büyük kızımda yanımda siteyi ziyaret ettik üç çocuğum var eskiden olduğu gibi televizyon tamirciliğine devam etmenin yanısıra aynı zamanda elbise ve ayakkabı üzerine iş yerim var kim nerde yaşarsa yaşasın aklı memleketinde oluyor zaten memleketini hatırlamıyan b
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.07.2011 22:01:12

» Cevap Veren KemaL

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Saygı değer köylülerimi burada görmek beni mutlu ediyor İyi ki varsınız ve ne iyi ki bicelisiniz Selam olsun biceli bicelilere
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.07.2011 01:42:05

» Cevap Veren HAMiDE

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • merhaba ben sıtkı gülerin büyük kızı hamide böyle bir site kuran teyze oğluma teşekkür ederim insanları buluşturduğu için herkese selam
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.08.2011 02:37:44

» Cevap Veren songulsimsek

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • merhaba saygıdeğer biceliler ben kulaksizgil mahallesinden faik şimşekin kızı songül şimşek öztürk köyümü ve insanlarımı çok seviyorum çok teşekkürler kemal abi iyiki varsın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.02.2012 00:28:30

» Cevap Veren deryasengul

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • MERHABALAR BENDE BİCEDEN RAHMETLİ KAZIM ŞENGÜLÜN OĞLU SÜLEYMAN VE BEKİR GÜVENİN KIZI MELİHANIN EN BÜYÜK KIZI DERYA BABAMLARLA BİRLİKTE SAMSUNDA YAŞIYORUZ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİNDE ÇALIŞIYORUM YARI SAMSUNLU SAYILIRIM AMA YİNE DE MEMLEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM TÜM HEMŞERİLERİME SELAMLAR
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.02.2012 13:56:54

» Cevap Veren yilmaz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • bizim büyüklerimiz bice den tokata göç etmişler konuyla ilgili bilgisi olan varsa geri dönüş yaparsa seviniri
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.03.2012 22:17:56

» Cevap Veren Murat

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • Büyüklerin kimler ad soyadsoysop yazarsan mutlaka yaşlılardan bilen çıkar sorup soruşturarak sana cevap yazan olur Selamlar Bu Cevap Murt Kskn Tarafından 12 04 2012 150421 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.04.2012 15:02:51

» Cevap Veren berkaner

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Ben Tütünlüden Ömer Noyan ın torunuyum Ardanuç ta ilk eczaneyi 1976 yılında açtım Şimdi Ankara da yaşıyorum Emekliyim 1948 Yılında Bice kaza olduğu zaman ben dünyaya gelmişim Dedem Ömer Noyan O tarihte belediye başkanı Diğer dedem de Nevzat Erdoğan o ise posta müdürü Ben 20 günlük iken Nevzat dedemin tayini çıkmış ve biz yola koyulmuşuz Ankara da büyüdüm ve A Ü Eczacılık Fakültesi ni bitirdim 1976
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.01.2013 00:16:35

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 4
  • Üst Forum Sayısı
  • 34
  • Alt Forum Sayısı
  • 0
  • Konu Sayısı
  • 27
  • Cevap Sayısı
  • 109
  • Son 24 Saat İçinde Girenler
  • 2

• Noyan
  • 19.09.2017 17:40:48
  • Murat
  • 19.09.2017 16:34:19

» Copyright

2oo8-2o13 © Copyright Biceliyiz.com Her Hakkı Saklıdır B@y ÇoBaN
Artvin - Ardanuç - Tütünlü Köyü  Web Sitesi olan Biceliyiz.com 'un Amacı Yöremiz ve özellikle köyümüzün gelenek, göreneklerini kayda almak verileri toparlamak ve sonraki kuşaklara aktarmaktır. Köyümüzün Eski adı Bice olup "bicelilerin" bu web sitemizde buluşmasını sağlamaktır. Tüm Bicelilere saygı ve selamlar K.Yıldız.